Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ylli që do të ndezë skenën e Glastonbury-t

Ylli që do të ndezë skenën e Glastonbury-t
October 20
16:22 2016

Një nga festivalet më të njohura e më të mëdha në Europë, Glastonbury Festival, ka bërë të njohur performuesit që do të ngjiten në skenën e Park Stage.

Lajmi është bërë i ditur në Twitter nga llogaria e Glastonbury dhe bëhet fjalë për “Radiohead”. Mund të themi se rock&roll do të dominojë skenën e festivalit edhe këtë vit me bandën më në zë të momentit.

Nëse jeni fansa të muzikës rock&roll, të premten e datës 23 qershor të vitit të ardhshëm, bëni gati valixhet dhe nisuni drejt Britanisë së Madhe. /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje