Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ylli Limani me një këngë të re? Lajmëron bashkëpunimin e radhës me artistin e famshëm shqiptar!

Ylli Limani me një këngë të re? Lajmëron bashkëpunimin e radhës me artistin e famshëm shqiptar!
September 16
16:58 2018

Bashkëpunimet e kësaj vere kanë qenë tepër të suksesshme. Por mesa duket edhe sezoni i ri do të nisi me një tjetër dyshe.Ylli Limani, nëpërmjet një postimi në Instagram ka lajmëruar për këngën e re me Majk. Dyshja dyshohej për një bashkëpunim, por u konfirmua vetëm tani. Ajo titullohet “Krejt ti fala” dhe madje do të vijë shumë shpejt- në 17 Shtator!

Të dy artistët kanë pasur një verë të sukseshme,Ylli me “Prej sa jena nda” dhe Majk me “Paris Milano”. Me siguri ky do të jetë hiti i radhës të cilin do e dëgjojmë shumë gjatë! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje