Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq të MTV EMA

Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq të MTV EMA
November 07
16:27 2016

Përveç muzikës, MTV EMA është konsideruar si një pasarelë mode mbrëmjen e kaluar.

Shumë yje të njohur të Hollywood-it, si Zara Larsson, Jaden Smith, Charlie XCX, Joe Jonas, Depika Padukone, Shawn Mendes kanë “shpalosur” të gjitha hiret duke treguar format dhe stilin e tyre.

Më poshtë do t’ju tregojmë se cilët kanë shkëlqyer në tapetin e kuq në EMA. /Blitz.al/

 

 

  1. Zara Larsson

1478464307-gettyimages-621442632

 

 

2. Jaden Smith

1478464332-gettyimages-621449448

 

 

 

3. Charlie XCX

1478464345-gettyimages-621444388

 

 

4. Kenza

1478464364-gettyimages-621437350

 

 

 

5. Deepika Padukone

1478464369-gettyimages-621449082

 

 

6. Shawn Mendes

1478464391-gettyimages-621440068

 

 

 

7. Joe Jonas

gallery-1478465532-gettyimages-621455188

 

 

8. Jourdan Dunn

gettyimages-621458262

 

 

9. Winnie Harlow

gettyimages-621458386

Shperndaje