Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Yjet e showbizit që gjetën shpirtin binjak larg syve të publikut…

Yjet e showbizit që gjetën shpirtin binjak larg syve të publikut…
November 17
22:29 2017

Shumica e personazheve të njohur nuk janë njëlloj si njerëzit e thjeshtë. Ata kanë shtëpi të mrekullueshme, kuzhina luksoze trajnërë personale e shumë gjëra të cilat ne thjesht i ëndërrojmë.

Zakonisht të famshmit martohen me njëri tjetrin pasi është më e lehtë që të kuptojnë e të ndajnë së bashku streset e përditshmërisë. Por ka disa personazhe që janë dashuruar me njerëz jo publikë dhe janë shumë të lumtur me ta.

Më poshtë do të shihni disa prej VIP-ave që zgjodhën të kishin një partner jo publik.

Steve Harvey dhe Marjorie Bridges- Woods

Harvey ka takuar bashkëshorten e tij në një club ku performonte dhe ai ka thënë në skenë: “Nuk të njoh ty por do të martohem me ty”. Çifti janë lidhur në 2005 dhe më pas janë martuar në 2007.

Jimmy Fallon dhe Nancy Juvonen

Jimmy Fallon është martuar me producenten Nancy Juvonen në 2007 dhe kanë dy fëmijë së bashku.

Matt Damon dhe Luciana Barroso

Matt Damon e ka takuar gruan e saj teksa ajo punonte si banakiere në një lokal në 2003 dhe janë martuar në 2005.

Natalie Portman dhe Benjamin Millepied

Natalie Portman u martua në 2012 me koreografin Benjamin Millipied.

James Cordon dhe Julia Carey

James Cordon dhe Julia Carey janë martuar në 2012 dhe kanë dy fëmijë së bashku.

Tina Fey dhe Jeff Richmond

Fey dhe burri i saj janë martuar para 15 vitesh e kanë dy vajza bashkë.

Christian Bale dhe Sibi Blazic

Janë takuar kur Sibi punonte si asistente e Ëinona Ryder dhe janë martuar në 2000.

Elizabeth Banks dhe Mac Handelman

Elizabeth Banks e ka takuar bashkëshortin e saj kur studionin së bashku në Universitetin e Pensilvanisë.

Julianna Margulies dhe Keith Lieberthal

Aktorja ka takuar burrin e saj avokat në 2007 dhe çifti ka një fëmijë së bashku.

Prince William dhe Kate Middleton

E vërtetë edhe Dukesha e Kembrixhit ka qenë një njeri i panjohur!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje