Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Yjet e showbiz-it që adhurojmë aq shumë kanë treguar se çfarë nuk pëlqejnë te vetja

Yjet e showbiz-it që adhurojmë aq shumë kanë treguar se çfarë nuk pëlqejnë te vetja
November 17
11:10 2016

Mendoni se yjet që ndjekim nëpërmjet ekranit janë perfektë dhe nuk kanë asnjë pasiguri? Në fakt nuk është kështu. Edhe personazhet më të njohur kanë pasiguritë e tyre dhe e bukura qëndron në faktin se nuk e kanë problem që t’i pranojnë ato. Ndiqni më poshtë se çfarë pasigurish kanë disa prej idhujve tanë.

 1. Kylie Jenner

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 10: TV personality Kylie Jenner attends the Jonathan Simkhai fashion show during September 2016 MADE Fashion Week: The Shows at The Arc, Skylight at Moynihan Station on September 10, 2016 in New York City. (Photo by Michael Stewart/WireImage)

Kylie ka thënë se gjithnjë i ka dashur buzët më të trasha, ndaj dhe u është nënshtruar operacioneve plastike.

 

 1. Kate Moss

LONDON, ENGLAND - JUNE 13: Kate Moss attends the Coach show during The London Collections Men SS17 at on June 13, 2016 in London, England. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images)

Ajo ka thënë se nuk i pëlqejnë kofshët e saj, që i ka të shëndosha, ndaj dhe nuk do ta shikoni asnjëherë me minifund.

 1. Kim Kardashian

LAS VEGAS, NV - JULY 23: Television personality Kim Kardashian West arrives at Hakkasan Las Vegas Nightclub at MGM Grand Hotel & Casino on July 23, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Steven Lawton/Getty Images)

Qimet e trupit kanë qenë gjithmonë kompleksi i saj, ndaj dhe i ka hequr të gjitha me laser.

 1. Kristen Stewart

WEST HOLLYWOOD, CA - SEPTEMBER 22: Actress Kristen Stewart attends Chanel Dinner Celebrating N 5 L'Eau at the Sunset Tower Hotel on September 22, 2016 in West Hollywood, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

Nuk i pëlqejnë aspak përmasat e veshëve që ka dhe ka menduar që të bëjë një operacion për këtë.

 1. Beyonce

5

Nuk i pëlqejnë këmbët dhe veshët. Gjithashtu do të donte flokë natyralë me më shumë volum.

 1. Olivia Wilde

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Actress Olivia Wilde attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

Ajo gjithnjë ka menduar se nuk është e bukur sa duhet për të rënë në sy dhe këtë ia ka thënë që në takimin e parë bashkëshortit të saj në 2013-n.

 1. Chrissy Teigen

7

Ajo ka problem kilet e tepërta dhe thotë se kompleksohet shumë gjatë muajve të verës.

 1. Jessica Alba

8

Ajo ka rrëfyer se kur ka qenë më e re nuk guxonte të vishte funde të shkurtra, sepse mendonte se këmbët e saj dukeshin shumë keq.

 1. Rihanna

9

Trupi ka qenë kompleksi i saj më i madh, ndaj dhe nuk e ka lënë palestrën asnjëherë.

 1. Miley Cyrus

LAS VEGAS, NV - SEPTEMBER 23: Recording artist Miley Cyrus poses backstage at the 2016 iHeartRadio Music Festival at T-Mobile Arena on September 23, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Kevin Mazur/WireImage)

Miley ka rrëfyer se ka vuajtur nga bulimia kur ka qenë më e vogël, sepse i dukej vetja shumë e shëndoshë.

 1. Victoria Beckham

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 23: Victoria Beckham attends the British Fashion Awards 2015 at London Coliseum on November 23, 2015 in London, England. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images)

Kompleksi i saj më i madh ka qenë fytyra me akne; donte një fytyrë të pastër.

 1. Kendall Jenner

LOS ANGELES, CA - JULY 14: Model Kendall Jenner arrives at the launch of OUE Skyspace LA at the U.S. Bank Tower on July 14, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Amanda Edwards/WireImage)

Ajo ka dashur gjithnjë të shtojë në peshë, sepse shpesh është në kufirin e anoreksisë.

 1. Khloe Kardashian

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 18: Khloe Kardashian Good American Launch Event at Nordstrom at the Grove on October 18, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Steve Granitz/WireImage)

Mollëzat kanë qenë kompleksi i saj më i madh dhe mendon se nuk i ka në vendin e duhur.

 1. Gigi Hadid

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 14: Gigi Hadid attends a private dinner hosted by Stuart Weitzman and Gigi Hadid, to celebrate the opening of the Stuart Weitzman London Flagship Store, at the Royal Academy of Arts on November 14, 2016 in London, England. (Photo by Darren Gerrish/Darren Gerrish/WireImage)

Pasiguria e saj ka qenë karakteri, sepse gjithnjë ka qenë më e ëmbël se ç’duhej dhe shumë herë e kanë nënshtruar.

 1. Blake Lively

15

Ndryshimet në trup që fillojnë si pasojë e moshës janë pasiguritë e saj të mëdha.

/Blitz.al/

Shperndaje