Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Xhieldo i “Alar Band” surprizon fansen e tij në ditën e Shën Valentinit

Xhieldo i “Alar Band” surprizon fansen e tij në ditën e Shën Valentinit
February 18
18:43 2018

Çdo këngëtar apo grup muzikor kanë fansat e tyre që i ndjekin jo vetëm në koncerte por edhe në rrjetet sociale. Sigurisht që edhe Alar Band kanë fansat e tyre të cilët i ndjekin dhe i duan.

Ata kanë qenë të ftuar në “Thumb” në Abc News dhe gjatë lojës me shishe, Xhieldo  si dënim duhet ti shkruante një fanses të tij një mesazh plot dashuri meqë ishte dita e Shën Valentinit.

“Faleminderit shumë që je mbështetje e madhe për ne, të duam shumë.”- i ka shkruajtur ai, me shumë dëshirë madje.

Kjo ka qenë një surprizë shumë e veçantë për fansen e tyre, e cila nuk ka ngurruar të kthejë menjëherë përgjigjie./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje