Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Xhesika Berberi pranon se lidhja e saj shumëvjeçare ka marrë fund: “Jam single por…”

Xhesika Berberi pranon se lidhja e saj shumëvjeçare ka marrë fund: “Jam single por…”
March 17
19:03 2018

Ajo konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Xhesika Berberi ka qenë këtë të shtunë e ftuar në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut ku ka rrëfyer të rejat mbi jetën e saj profesionale dhe private.

Modelja shqiptare ka pranuar publikisht statusin e saj aktual, nëse është e dashuruar, në një lidhje apo vetëm.

“Unë jam single, kam kohë për të krijuar familje. Është një periudhë e çuditshme. Kam qenë në një lidhje të gjatë më përpara dhe nuk e kisha përjetuar këtë pjesë që të mendosh vetëm për veten. Pastaj nuk i dihet fatit ë? “,-është shprehur modelja.

Xhesika ka lënë pas një lidhje të gjatë por duket se në jetën e saj gjithçka është shumë mirë, ka kohë për veten dhe karrierën si dhe për të njohur njerëz të rinj./Blitz.al/

Komento
Shperndaje