Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Xhensila Myrtezaj ka një dashuri të re…

Xhensila Myrtezaj ka një dashuri të re…
June 15
12:01 2016

Xhensila Myrtezaj ka bërë realitet një ndër ëndrrat e saj.  Ajo ka postuar në Snapchat një video ku prezanton makinën e re, të cilën e quan “dashuria ime”.  Ajo sapo ka marrë në pronësi një makinë të re të tipit Benz, mjaft luksoze. Këngëtarja duket shumë e lumtur dhe i flet makinës  me përkëdheli sikur të ishte “fëmijë”: “Kjo është çuçja ime e vogël”.

Nuk e dimë nëse makina është një dhuratë nga i fejuari i saj Besi ose një dhuratë nga Xhensila për veten, por mjafton fakti që bukuroshja realizon çdo ëndërr që ka.  Edhe këtë makinë që dikur e pati ëndërr dhe sot e ka të sajën.

Etiketimet
Shperndaje