Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre
July 12
14:39 2018

Një lajm i mirë ka ardhur tashmë sepse  pritjes i ka ardhur fundi dhe këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj sipas “Gazeta Shqiptare” ka sjellë në jetë vajzën e saj. Ajo edhe aktori i njohur Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila sipas burimit ka lindur në një spital privat në kryeqytet dhe bashkë me vogëlushen  gëzojnë shëndet të plotë. Icon Style ka zbuluar edhe emrin e vajzës e cila quhet Ajka.

Shtatzënia e Xhensilës për shumë kohë u fol në media pasi në fillim këngëtarja e mohoi dhe vetëm pas disa kohësh e pranoi në një postim në Instagram ku publikoi foto me barkun e rrumbullakosur dhe së bashku me Besin.

When two, become three. @bes_kallaku 🙏

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Ne i urojmë çiftit shumë urime dhe vajzës jetë të gjatë.

 

 

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje