Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Xhemi Shehu, e bukur edhe “ujë e sapun”

Xhemi Shehu, e bukur edhe “ujë e sapun”
October 27
12:43 2016

Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më simpatike të ekranit.

Aktualisht ne e ndjekim çdo të diel në Top Channel si prezantuese e spektaklit të humorit “Portokalli”. Xhemi gjithnjë kujdeset për look-un në daljet e saj publike. Megjithatë, duhet thënë se moderatorja e njohur duket shumë bukur edhe pa make-up.

Salsano Rrapi para pak minutash ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet bashkë me Xhemin. Duhet thënë se Xhemi është e bukur edhe e palyer, thjesht  “ujë e sapun”.

Përveç imazhit të një femre tërheqëse dhe simpatike, kohët e fundit ajo është duke shfaqur edhe një anë tjetër të sajën, Xhemin si aktore, duke luajtur bashkë me aktorët Florjan Binaj dhe Salsano Rrapi rubrikën e atentateve në “Portokalli”./Blitz.al/

Per qef… ?

A photo posted by Salsano Rrapi (@salsanorrapi) on

Komento
Shperndaje