Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Xhemi Shehu bën atë që nuk e kishte bërë kurrë deri tani

Xhemi Shehu bën atë që nuk e kishte bërë kurrë deri tani
November 27
18:02 2016

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu rrallë herë publikon   foto të fëmijëve të saj. Madje, ajo ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar me prezantimin e fëmijëve në rrjetet sociale.

Këtë herë, atmosfera e festave të fundvitit nuk ka filluar të ndihet vetëm nëpër qytet por edhe në shtëpinë e Xhemit. E frymëzuar nga kjo atmosferë ajo ka postuar një foto të fëmijëve pranë bredhit të Krishtlindjeve.

Kjo është hera e parë që moderatorja i nxjerr të dy djemtë bashkë në foto.

E ç’mund të themi tjetër përveç se kjo është një foto plot dashuri./Blitz.al/

xhemi

Shperndaje