Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Wiz Khalifa përsëri me Amber Rose?

June 08
17:52 2016

Wiz Khalifa dhe Amber Rose janë divorcuar në vitin 2014. Por mbrëmjen e së martës ata janë parë në shoqërinë  e njëri-tjetrit në një lokal nate në Hollivud. Wiz dhe Amber nga martesa e tyre kanë një djalë 3-vjeçar dhe kanë deklaruar se kanë  marrëdhënie shumë të mirë me njëri- tjetrin. Por ata nuk kanë dalë për të folur për djalin e tyre ose për divorcin. Çifti ka qenë bashkë për të reflektuar mbi martesën dhe, mesa duket, ka akoma dashuri mes tyre. Amber Rose ka postuar një status në Twitter ku thotë: “Jam argëtuar shumë me ish-bashkëshortin mbrëmjen e djeshme. Ne nuk dolëm për të festuar divorcin tonë, por për të festuar dashurinë për njëri-tjetrin, e cila nuk do të mbarojë asnjëherë”.

ww

 

Etiketimet
Vip
Shperndaje