Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

 Vjen në jetë vajza e Floriana Garos, ja si quhet vogëlushja…

 Vjen në jetë vajza e Floriana Garos, ja si quhet vogëlushja…
March 14
12:23 2018

Moderatorja Floriana Garo ka dhënë sot për të gjithë ndjekësit e saj lajmin e bukur, që është bërë nënë. Ajo përmes një postimi në Insgram ka treguar se vajza e saj që ka vendosur ta quaj Adia ka ardhur në jetë dy ditë më parë, me datë 12 Mars.

Në foton e postuar duket dora e vogëlushes dhe nënës më të re e cila tashmë duhet të jetë më e lumtur se kurrë me këtë dhuratë nga Zoti. Ajo i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku thuhet:

“Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!”

 

Moderatorja është fejuar një vit më parë me avokatin e njohur Enis Daci, pas dy viteve lidhje e tashmë janë prindër të një vajze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje