Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

VIP mund të jesh edhe pa Instagram! Personazhet që ju shmangën rrjeteve sociale dhe për këtë kanë një arsye!

VIP mund të jesh edhe pa Instagram! Personazhet që ju shmangën rrjeteve sociale dhe për këtë kanë një arsye!
December 06
13:23 2017

Personazhet e njohur kanë një marrëdhënie shumë delikate me rrjetet sociale, i dashurojnë dhe i urrejnë ato.

Disa prej VIP-ave përdorin 24 orë rrjetet sociale dhe disa të tjera mund të rrinë shumë muaj pa i hapur ato. Arsyeja që personazhet nuk përdorin rrjete sociale është fakti se i urrejnë dhe ndihen të besdisur me to.

Më tepër ato kërkojnë që jetën private ta mbajnë larg rrjeteve sociale, në një farë mënyre për të mbrojtur veten e tyre. Siç të gjithë e dimë rrjetet sociale shkaktojnë shumë probleme duke filluar që nga prishja e privatësisë e deri tek debatet me të tjerë.

Këto kanë qenë arsyet që këto personazhe kanë vendosur të qëndrojnë larg tyre:

Jennifer Aniston

Emily Blunt

Emma Stone

Bradley Cooper

Jennifer Lawrence

Kate Winslet

George Clooney

Mary Kate dhe Ashley Olsen

Julia Roberts

Kristen Stewart

Scarlett Johansson

 

 

Komento
Shperndaje