Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

VIP-at shqiptarë, urime për Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë

VIP-at shqiptarë, urime për Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë
November 28
11:05 2016

Ditën e sotme, Shqipëria feston 104-vjetorin e Pavarësisë. Në këtë ditë feste për të gjithë shqiptarët, personazhet e ekranit kanë uruar përmes postimeve në rrjete sociale Ditën e Pavarësisë.

Me thënie, fotografi e këngë, urimet janë nga më të ndryshmet. Ndiqni në vijim disa nga postimet e këngëtarëve dhe artistëve shqiptarë./Blitz.al/

adrola albana andi-lila blerim  mc-kresha poni rozana

getin

 

soni

geti

klajdi

Komento
Shperndaje