Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

VIP-at shijojnë borën e parë

VIP-at shijojnë borën e parë
November 29
15:30 2016

Stina e dimrit, edhe pse karakterizohet nga moti i ftohtë, konsiderohet si një ndër të preferuarat për shumë njerëz. Për të gjithë, dimri identifikohet me dëborën, por edhe me ngrohtësinë familjare në festat e fundvitit.

Dëbora e parë gjithnjë konsiderohet si një emocion më vete dhe si gjithnjë pjesa veriore e territoreve shqiptare është destinacioni i parë i bardhësisë. Të shumtë kanë qenë personazhet që kanë shijuar dëborën e parë të këtij dimri. Ledri Vula, Jonida Maliqi, Majk, Skivi e Venera Lumani kanë postuar fotografi në dëborë në llogaritë e tyre të Instagram-it. Kjo mund të quhet një ndër periudhat më të bukura të vitit. Ndiqni në vijim fotot që kanë postuar këngëtarët në rrjete sociale./Blitz.al/

Jonida Maliqi:

jonida

Ledri Vula:

ledri

Majk:

majku

Skivi:

skivi

Venera Lumani:

veneraaa

Shperndaje