Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

March 31
17:44 2016


Zbulimi i partnerëve të personazheve ‘VIP’ është gjithmonë një ndër misionet kryesore të gazetave rozë e të portaleve online! Ama, gjithçka bëhet më ‘tërheqëse’, kur çiftet kanë një diferencë të konsiderueshme moshe ndërmjet tyre!
Rëndom thuhet ‘dashuria është e verbër’, apo ‘dashuria nuk njeh moshë’ në mënyrë ironike, për të vënë në lojë njërin apo tjetrin partner. Por jo gjithmonë ajo që shihet me një sy dyshues, rezulton të jetë e pavërtetë, e shtirur apo me interesa ‘të errëta’ në mes!
Çiftet në galerinë e fotove më sipër duket se janë më të dashuruar se kurrë, e shijojnë marrëdhënien e tyre dhe dikush më shumë, e dikush më pak, ka dalë hapur në publik!
Ndër të tjera, nga burime jozyrtare thuhet se është dhe një e përbashkët e madhe ajo që i bashkon në një pikë këto çifte: Tingujt e “Qingji i vogël rri mendueshëm…”!

Komento