Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vip-at që kanë veshur këpucë të vogla, në tapetin e kuq

July 13
22:06 2016

Këpucët me takë janë shumë të rëndësishme për vajzat. Ndonjëherë ndodh që edhe pse mund të jenë të vogla ose të mëdha se këmba e tyre, ti veshin sepse i pëlqejnë.

Këtë gjë e kanë bërë dhe shumë vajza të famshme si Lindsay Lohan, Janet Jackson, Katie Holmes, Jessica Simpson. Është e sikletshme dhe mjaft e bezdisshme të veshësh një palë këpucë me numër më të vogël. Ndodh që të të vrasin ose mos ndihesh aspak komode. Por përsëri as “dhimbjet” nuk i ndalojnë këto vajza të veshin këpucët e vogla. Në galeri do të gjeni disa prej yjeve të Hollywood-it, të cilat kanë veshur këpucë të vogla në tapetin e kuq. Një detaj ky, që nuk mund të kalohet pa u vënë re.

Shperndaje