Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

VIP-at me “këmbë përpjetë”

April 03
11:38 2016

Një foto e publikuar disa ditë më parë, që bëri xhiron e internetit, tregonte Victoria Beckham teksa lexonte një libër dhe njërën këmbë e kishte ngritur duke treguar që është një lloj ushtrimi që ajo e praktikon shpesh. Megjithatë, shumë personazhe të njohur kanë pozuar në pozicionin që i tregon me këmbët lart. Disa duke bërë ushtrime, disa të tjera gjatë koncerteve apo seteve fotografike apo thjesht edhe për një foto në rrjetet sociale. Ne do t’u tregojmë foto që tregojnë këmbë të bukura në pozicione të ndryshme.

Komento
Etiketimet
Shperndaje