Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vijojnë ndarjet, çifti i njohur i jep fund lidhjes  6-vjeçare

Vijojnë ndarjet, çifti i njohur i jep fund lidhjes  6-vjeçare
April 16
13:39 2018

Duket se muajt e fundit pothuajse të gjitha çiftet e showbizzit po përjetojnë një krizë në mardhënien e tyre.

Aktori i njohur i Wrestling  John Cena i ka dhënë fund lidhjes 6-vjeçare me Nikki Bella . Këtë e kanë konfirmuar vetë ata për “Us Weekly” ku janë shprehur se: “Derisa ky vendim ka qënë shumë i vështirë, ne vazhdojmë të kemi dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Kërkojmë ta respektoni privatësinë tonë gjatë kësaj kohe të vështirë për ne”.

Pas 6-vitesh lidhje , 1 vit më parë ata kanë zyrtarizuar edhe fejesën por krejt papritur çdo gjë ka marrë fund. Arsyeja e ndarjes akoma nuk është bërë publike por çifti ka kërkuar që të respektohet privatësia e tyre.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje