Blitz

 Breaking News

(Video) Roza Lati “thumbon” artistet shqiptare: “Ato që bëjnë operacione thonë se kanë lindur të bukura”

(Video) Roza Lati “thumbon” artistet shqiptare: “Ato që bëjnë operacione thonë se kanë lindur të bukura”
March 04
20:30 2017

E ftuar në puntatën e parë të emisionit “Thumb” nga Aulona dhe Fatma ishte moderatorja e njohur Roza Lati, e cila u rrëfye lidhur me gjoksin e saj të ri.

Sigurisht, Roza nuk do të harronte të thumbonte edhe ato personazhe të njohura që bëjnë operacione plastike, por nuk i pranojnë.

“Edhe artistet shqiptare kanë bërë gjoksin, por nuk e pranojnë. Pse? Sepse kanë lindur të bukura”, – është shprehur Roza.

Buzët po, gjoksin po, po vithet a do t’i bëjë Roza? Sigurisht, ajo e ka një përgjigje edhe për këtë.

“Vithet nuk dua t’i bëj sepse s’do kem motiv për palestër”, – është përgjigjur moderatorja.

Eh, Roza mbetet thjesht Roza! /Blitz.al/

Share