Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kylie Jenner dhe Tyga bëjnë film porno për Krishtlindje

(Video) Kylie Jenner dhe Tyga bëjnë film porno për Krishtlindje
December 26
19:05 2016

Për Krishtlindje, Tyga dhe Kylie Jenner u kanë dhuruar fansave të tyre një film me metrazh të shkurtër.

Çifti ka bërë një film që përmban  skena porno dhe madje është cilësuar si i tillë. Kylie shfaqet gjysmë dhe komplet e zhveshur dhe duket vërtet sensuale e joshëse.

Kylie dhe Tyga e kanë mohuar se u ka lindur ideja nga videoja e motrës së saj, Kim Kardashian. Por ky film nuk është pranuar nga të afërm të Kylie-t, të cilët kanë thënë se kjo nuk është një vepër e saj./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje