Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Videoja e re erotike e Klaudia Pepës irriton ndjekësit: E detyrojnë të bllokojë komentet!

Videoja e re erotike e Klaudia Pepës irriton ndjekësit: E detyrojnë të bllokojë komentet!
January 13
18:55 2018

Ashtu siç e ka bërë zakon tashmë, balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa ka postuar një video në Instagram dhe në Youtube, ku shfaqet mjaft seksi.

E hipur mbi një biçikletë palestre dhe më pas duke kërcyer me pajisjet e palestrës, Klaudia tregon jo vetëm aftësinë e saj në balet, por edhe format mjaft seksi dhe të bëshme.

Kjo ka irrituar ndjekësit e balerinës, të cilët e kanë kritikuar për shfaqjen e tepruar të hireve dhe kaq ka mjaftuar që Klaudia të fshijë komentet dhe të bëjë që askush të mos komentojë më në postimet e saj.

Nuk e dimë nëse Pepa ka vendosur të ndërrojë profesion, por do të qe mirë sikur të paktën një herë në muaj ta shihnim në rolin e një balerinë, të paparë, ashtu siç ajo është.

Por, gjithsesi, kjo nuk e zbeh aspak talentin e saj të pashembullt që vazhdon ta tregojë edhe përtej detit. /Blitz.al/

Go to watch on YouTube Klaudia Pepa L ? #klaudiapepavevo #L

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Komento
Shperndaje