Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video/Intervistë) Ledion Liço: “Në Top Channel, fituesin e zgjedh gjithmonë publiku”

May 27
19:33 2016

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ceremonia e shpalljes së nominimeve për 12 kategoritë e “Top Music Awards” në një nga “club”-et më në zë të kryeqytetit.

Në ceremoni nuk mund të mungonte as Blitz.al, që jo vetëm ka qenë prezent në mbrëmje, por ka arritur të intervistojë edhe disa nga personazhet e mbledhura në “Top Awards Nomination Party”, ndër të cilët edhe organizatorin, autorin dhe prezantuesin: Ledion Liço.

Përveç faktit që Dua Lipa (fatkeqësisht) nuk do të jetë pjesë  natës së 24 qershorit, Liço na ka treguar edhe shumë detaje të tjera lidhur me eventin, si dhe preferencat e tij muzikore në TMA.

Intervista më poshtë do t’ju tregojë më shumë se ç’ka “rrëfyer”  mbrëmë për Blitz.al  Ledion Liço.

Etiketimet
Shperndaje