Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video/Foto) Dafina Zeqiri, performancë shpërthyese në Tiranë

May 21
21:18 2016

Dafina Zeqiri ka performuar mbrëmjen e kaluar në një nga club-et e kryeqytetit, Arena Club, duke ndezur skenën e duke entuziazmuar publikun.

Ajo që ka rënë në sy ka qenë energjia e Dafinës në skenë, që ka bërë të gjithë pranishmit të kërcenin e këndonin bashkë me të. Duffy ishte në një formë perfekte dhe e kururar deri në detaje, gjë që e bënte performancën e saj akoma më tërheqëse.

Këngëtarja këndoi ndër të tjera edhe këngën e saj më të re, në bashkëpunim me KAOS, ‘Na’, duke bërë që publiku të këndonte në kor bashkë me Daffye-n #hejnanana. Blitz.al ka siguruar video dhe foto ekskluzive te artistes nga Kosova e cila edhe nje herë vërteton që është ndër më të pëlqyerat.

Shperndaje