Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video)Dafina Zeqiri tregon një tjetër pasion të sajin

(Video)Dafina Zeqiri tregon një  tjetër pasion të sajin
November 04
10:22 2016

Dafina Zeqiri ka postuar në Insta stories, disa video ku tregon një tjetër pasion të sajin, që ndoshta nuk e keni ditur më parë.

Ajo  kthen fotot e vogla në piktura dhe më pas bën shkrime të ndryshme poshtë tyre. Në videon në Stories ajo ka shkruar: “Pak nga ajo çfarë dashuroj të bëj kur kam kohë të lirë”.

Muzika nuk qenka i vetmi pasion i Duffy-t, mesa duket edhe piktura qenka ndër preferencat e saj. Mund të themi se këngëtarja i realizon vërtetë bukur këto mini piktura./Blitz.al/

Shperndaje