Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Angelina Jolie dhe Brad Pitt ndahen edhe në një formë tjetër

(Video) Angelina Jolie dhe Brad Pitt ndahen edhe në një formë tjetër
November 14
15:32 2016

Ndarja e Brad Pitt dhe Angelina Jolie ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave botërore, madje është përfolur gjatë për fëmijët dhe raportet mes tyre.

Ka kaluar pak kohë dhe tashmë Angelina e Brad janë duke filluar një jetë të re, por sikur të mos mjaftonte kjo, Madame Tussauds ka ndarë edhe statujat prej dylli të çiftit. Ata nuk qëndrojnë më pranë njëri-tjetrit si dikur.

Kjo gjë do të ndodhte edhe pse ndoshta jo kaq shpejt. Është normale që Madame Tussauds e ka bërë këtë sepse nuk ka më kuptim që statujat e dyllit të qëndronin bashkë kur ata nuk janë më çift në jetën reale./Blitz.al/

Komento
Shperndaje