Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Zbulohet fustani i Beyoncé-s në dasmën e dytë: Miliona gurë Zwarovski dhe perla!

(Video) Zbulohet fustani i Beyoncé-s në dasmën e dytë: Miliona gurë Zwarovski dhe perla!
June 11
14:46 2018

Mbrëmjen e 3 qershorit, Beyoncé dhe Jay Z startuan turneun e tyre më të ri, “On The Run II” në Cardiff.

Ndër surprizat që çifti kishte përgatitur për fansat ishte dhe fotoja e dasmës së tyre të dytë, ku shfaqeshin bashkë me dy binjakët Sir dhe Rumi Carter.

Përveç fotos së mëposhtme ne nuk mësuam asgjë tjetër përsa i përket dasmës.

 

 

Stilistja e firmës së fustaneve të nusërisë, Galia Lahav ka treguar se Beyoncé ka veshur firmën e tyre.

Fustani në fjalë i përket koleksionit “Victorian Affinity” dhe është frymëzuar nga fustani i nusërisë së Mbretëreshë Victoria.

Lahav ka treguar edhe se fustani i artistes përmebante me milliona gurë Swarovksi dhe perla. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje