Blitz

 Breaking News

(Video) Zayn e Gigi, sërish krah njëri-tjetrit!

(Video) Zayn e Gigi, sërish krah njëri-tjetrit!
June 11
10:22 2016

Ndarjet janë gjithmonë të vështira!

E tillë ka qenë edhe për çiftin e famshëm Zayn Malik dhe Gigi Hadid.

Zërat për ndarjen e tyre ishin shumë të fortë në javët e fundit, ama një ndarje e tillë kurrë nuk u mendua se do të zgjaste. Kjo për faktin se Gigi gjithmonë e ka cilësuar Zayn si “të dashurin” e saj e gjithashtu postimet në rrjetet sociale i kanë bërë të gjithë konfuzë.

Kjo video e publikuar ditën e djeshme, ku çifti shihet të dalë nga ndërtesa e apartamentit të Gigi-t në New York, dëshmon se ata janë ende bashkë.
Po të vini re mirë ata janë kapur dorë për dore.

Ju duket si sjellje e dy ish-të dashurve?

June 10: #GigiHadid and #ZaynMalik in NYC.

A video posted by Hadid News (@hadidnews) on

Tags
Share