Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) U akuzua për përdorim Photoshop-i, Anxhela Peristeri u mbyll gojën të gjithëve!

(Video) U akuzua për përdorim Photoshop-i, Anxhela Peristeri u mbyll gojën të gjithëve!
June 11
10:47 2019

Kohëve të fundit, Anxhela Peristeri ka ndryshuar formën trupore pas siç është vetë shprehur ka rënë rreth 16 kilogram. Por kjo nuk i ka penguar fansat që ta akuzojnë se këngëtarja përdor Photoshop.

Ditën e djeshme, Anxhela ka publikuar disa foto me bikini në Instagram, ku shihet në një formë mjaft të mirë. Si për tu mbyllur gojën të gjithëve, më pas ajo ka postuar një video ku shkruan:

”Për të gjithë admiruesit e Photoshop-it

Nëpërmjet kësaj video-je  ajo ka dashur të tregojë se se nuk përdor Photoshop në fotot e saj, madje kjo ka qenë dhe një formë ironie për të gjithë ata që shpeshherë kanë ngritur akuza për modifikimin e postimeve në Instagram nga këngëtarja./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Per te gjithe admiruesit e Photoshopit!!😘

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Komento
Shperndaje