Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Tyga dhe Designer, “festë” në dyqanin e “Gucci”-t

(Video) Tyga dhe Designer, “festë” në dyqanin e “Gucci”-t
September 11
15:16 2016

 

 

Kjo fundjavë nuk ka qenë aq e këndshme për Designer, krijuesin e këngës “Panda”.

Ai u arrestua nga autoritetet amerikane të premten pasi i gjetën lëndë narkotike në automjetin e tij personal, por fatmirësisht u la i lirë të shtunën.

Për të festuar lirimin e tij nga burgu, reperi bashkë me mikun  e tij të ngushtë, Tyga, kanë shpenzuar një shumë të majme parash në dyqanin e “Gucci”-t në New York.

TMZ ka arritur të sigurojë disa video ku dy reperat e njohur shfaqen duke hedhur para brenda ambienteve të dyqanit, por mbi të gjitha duken tepër të lumtur. /Blitz.al/


 

Shperndaje