Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) The Weeknd publikon “Mania”-n!

(Video) The Weeknd publikon “Mania”-n!
November 23
18:49 2016

Duke ndjekur videot më të reja të The Weeknd, “Starboy” dhe “False Alarm”, “M A N I A”, një film i shkurtër, është publikuar nga këngëtari kanadez.

Filmi përmban këngë nga albumi “Starboy”, si: “All I Know (ft. Future)”, “Sidewalks (ft. Kendrick Lamar)”, “The Secrets”, “I Don’t Know Sorry”, “Party Monster” dhe “I Feel It Coming (ft. Daft Punk)”.

“Mania” është një nga ato video që nuk duhet humbur! /Blitz.al/

Shperndaje