Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Të gjitha herët që Adele ka harruar tekstin në skenë…

May 26
19:37 2016

Zëri i Adeles është një nga zërat më unikë të muzikës botërore, madje mund të themi se është perfekt, por të njëjtën gjë s’mund të themi për memorien e saj.

Këngëtarja e “25” i harron tekstet e këngëve të saj më shpesh se ç’mund të mendoni dhe videoja që qarkulloi ditën e sotme në internet është një nga këto herë.

Por, pavarësisht kësaj, Adele, si profesioniste që është, i kalon këto momente në mënyrën më gazmore që mundet.

Disa prej momenteve kur Adele ka harruar tekstet e këngëve të saj i keni më poshtë:

 

“ROLLING IN THE DEEP”

“CHASING PAVEMENTS”

“TIRED”

“CRAZY FOR YOU”

“I MISS YOU”

Etiketimet
Shperndaje