Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Surprizon Rita Ora, i bën vetes dhuratë një dhëmb prej ari

(Video) Surprizon Rita Ora, i bën vetes dhuratë një dhëmb prej ari
December 26
10:41 2017

Rita Ora është një këngëtare mjaft e dashur për publikun e veç kësaj ajo shpeshherë na ka surprizuar me daljet e saj.

Së fundmi ka bërë diçka që jo çdo kush do ta merrte guximin. Këngëtarja ka vënë një dhëmb prej ari dhe ka postuar në Instagram një video duke kënduar.

 

@seattlegold hooked me up! It’s Xmas tomorrow!!

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Kanë qenë të shumtë fansat që e kanë kritikuar për këtë gjë por sigurisht nuk mund të mungonin as mbështetësit e saj. Mesa duket këtë dhëmb ari, Rita ka vendosur që t’ja bëjë dhuratë vetes për Krishtlindje.

Rikujtojmë se dikur “një dhëmb ari në gojë tregonte mirëqenie” të  jetë kjo arsyeja që e ka vendosur këngëtarja apo thjesht ka dashur ta riktheje në trend këtë gjë? Kjo mbetet për tu parë…

Komento
Shperndaje