Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Surpriza e Michelle dhe Barack Obama-s për Halloween

(Video) Surpriza e Michelle dhe Barack Obama-s për Halloween
November 01
16:53 2016

Ky Halloween është i fundit që e gjen Barack Obama-n si president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Michelle Obama-n si Zonjën e Parë.

E për ta mbyllur festën e fundit ashtu siç duhet, dy bashkëshortët kanë organizuar një festë gjigante për më shumë se 4,000 pjesëmarrës,të cilëve u kanë dhuruar një performancë speciale të “Thriller” nga Michael Jackson.

Kjo performancë i shtohet listës së arsyeve se pse Barack dhe Michelle janë çifti presidencial më “cool” që SHBA-ja dhe bota ka parë ndonjëherë.

Jeni kuriozë se pse mendojmë kështu? Hidhini një sy videos më poshtë. /Blitz.al/

Shperndaje