Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Stresi e tepron. Shikoni se çfarë bën në këtë video

(VIDEO) Stresi e tepron. Shikoni se çfarë bën në këtë video
March 24
19:07 2016

Stresi nuk nguron ta tregojë se është përdorues i hashashit.

Herë pas here ai poston foto të ndryshme në rrjetet sociale, me të cilat “përshëndet” Policinë e Shtetit. Për përdorimin e hashashit  ai ka pasur shpeshherë probleme me policinë. Por kjo gjë nuk e pengon dhe nuk e shqetëson aspak.

Sikur të mos mjaftonin vetëm fotot, ai ka hedhur një video në Instagram ku tregon se si bëhet një cigare hashash dhe bashkangjitur ka shkruar:“Bio, jo llafe, e pijm secili ka njo e jo njo për 10”.

Nuk dihet nëse Stresi me këtë video po bën një tjetër ngacmim apo është thjesht shkrimi nën efektin e barit.

#smoke#Bio#jo#llafe#prrahhh#e#pijm#secili#ka#njo#e#jo#njo#per#10

A video posted by Arkimed Lushaj (Stresinjo) (@stresi) on

Etiketimet
Shperndaje