Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) “Shthuret” më në fund edhe Ariana Grande!

(Video) “Shthuret” më në fund edhe Ariana Grande!
February 27
18:00 2017

Ariana Grande, këngëtarja që deri dje shihej si e vogël, e brishtë dhe e pafajshme, tashmë është rritur më shumë se ç’mendoni.

Ajo ka publikuar ditën e sotme videon e saj më të re, “Everyday” në bashkëpunim me reperin Future.

Në këtë video mund të shohim që Ariana dhe Future performojnë në skena ku çifte (dhe jo vetëm) të ndryshme kryejnë marrëdhënie seksuale. Aq sa e bukur është kënga, aq edhe argëtuese është edhe videoja e “Everyday”.

Kënga është shkëputur nga albumi i vitit të kaluar të këngëtares, “Dangerous Woman”. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje