Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Shikoni si e këndon “Lejla” të Elvanës kjo vajzë me ngjyrë…

(Video) Shikoni si e këndon “Lejla” të Elvanës kjo vajzë me ngjyrë…
November 05
17:56 2016

Kënga “Lejla” e Elvana Gjatës duket se është kthyer në fenomenin e rrjeteve sociale. Përveçse ka më shumë se pesë milionë klikime në Youtube, në po të njëjtin kanal kanë filluar të bëhen edhe “cover”-at e parë të kësaj kënge.

I pari na vjen nga kjo vajzë me ngjyrë, e cila përveç ngjyrës interesante të zërit, artikulon saktë edhe fjalët në gjuhën tonë.

Për më shumë, shijoni të dyja variantet e “Lejla”…/Blitz.al

Shperndaje