Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Shikoni shakanë që Anxhelina Hadërgjonaj i bën motrës së saj, bëhet fjalë për në dush…

(Video) Shikoni shakanë që Anxhelina Hadërgjonaj i bën motrës së saj, bëhet fjalë për në dush…
October 12
09:39 2017

Anxhelina vajza e vogël e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar në Instagramin e saj një video në të cilat shfaqet motra e saj, Agnesa teksa po bënte dush.

Ajo shihet në  një vaksë e cila është ë mbushur me shkumë dhe duket e befasuar , por që çdo gjë shoqërohet me të qeshura dhe duket se Agnesa e ka marrë me shaka këtë video që në fakt është hedhur më parë nga make-up artisti  Ariel i cili po kalon ditët e tij  me familjen Hadërgjonaj  në Shqipëri dhe së fundmi në Kosovë.

Andaj mos bëni gafë të futeni në dush dhe mos të mbyllni derën me çelës, sepse çdo gjë mund të ndodhë dhe mund të përfundoni edhe ju në rrjetet sociale. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje