Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Shikoni se me çfarë e krahason Bleona Qereti seksin

(Video) Shikoni se me çfarë e krahason Bleona Qereti seksin
November 29
22:30 2016

Këngëtarja Bleona Qereti njihet tanimë për karakterin e saj shumë ekspresiv dhe lirinë e fjalës që përdor. Ajo nuk ka barriera për sa u përket mendimeve të saj, madje i shpreh lirisht edhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Një postim i tillë, shumë i sinqertë, ka qenë edhe ai i para pak minutave. Këngëtarja, nëpërmjet një videoje ku është duke bërë make up, është shprehur se të bërit make up është njëlloj me të bërit seks, sepse ka shumë kimi aty brenda. Ajo ka falënderuar edhe artisten e make up-it nëpërmjet këtij postimi, ndërkohë që ndjekësit kanë filluar të komplimentojnë pamjen e saj. /Blitz.al/

 

Shperndaje