Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Shikoni çfarë bënte Armina Mevlani kur ishte tetë vjeçe…

(Video) Shikoni çfarë bënte Armina Mevlani kur ishte tetë vjeçe…
July 15
18:32 2016

Blogerja Armina Mevlani e shpreh kudo pasionin e saj për modën dhe muzikën. Vetëm pak më parë, ajo ka shpërndarë me miqtë  e saj një video nga fëmijëria, në Instagram.

Në video bukuroshja shfaqet duke kërcyer e veshur mjaft bukur. Armina dhe pse një fëmijë, duket se është e talentuar në kërcim dhe madje mund të themi që hidhet “si një flutur”.  Bashkangjitur me foton ajo shkruan: “Unë kur isha 8 vjeç, shijoni kërcimin tim. Gjithmonë më ka pëlqyer muzika dhe kërcimi.”

Mesa duket, blogerja i ka shprehur me shumë kënaqësi pasionet e saj , që në fëmijëri.

 

8 years old me ! Enjoying my #dance ??? #always loved music and #dancing

A video posted by Armina Mevlani(official) (@armina_mevlani) on

Etiketimet
Vip
Shperndaje