Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Shihni se ç’bën Rihanna në një “strip club”

May 16
17:45 2016

Këngëtarja Rihanna që kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për daljet e saj provokuese, si dhe marrëdhëniet në pikëpyetje me Drake apo Leonardo DiCaprio, duket se ka dashur të zhvendosë vëmendjen duke u argëtuar pak nën shoqërinë e miqve të saj në një “club” striptizmi, të quajtur “Houston Strip Club”, mbrëmjen e kaluar.

Interesant është fakti se Rihanna nuk ka qenë “provokuesja”, përkundrazi ajo është veshur me një t-shirt, kapele dhe syze, duke marrë kështu një pamje paska mashkullore. Por pas këtij imazhi ndryshe nga sa jemi mësuar të shfaqet RiRi, nuk bën më çudi që kjo e fundit madje ka hedhur edhe një tufë me para për vajzat (striptistet) që performonin përpara saj. Jo vetëm kaq, por ajo ka vazhduar të ngacmojë vajzat performuese, duke prekur vithet e tyre me tufat me para që mbante në dorë.

Për më tepër ndiqni videot, sepse me siguri Rihannën nuk e keni parë kurrë kështu më parë…

Part 1: RiRi having some fun at a Houston strip club last night. 💸💰

A video posted by Rihanna Daily (@rihannadaily) on

Part 2: RiRi having some fun at a Houston strip club last night. 💸💰

A video posted by Rihanna Daily (@rihannadaily) on

Shperndaje