Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Sekretet e një jetë moderne sipas Evi Reçit!

(Video) Sekretet e një jetë moderne sipas Evi Reçit!
October 05
19:59 2017

 

 

Ajo është një nga zërat më të mirë që ne mund të kemi dëgjuar nga këngëtaët e muzikës moderne, edhe pse prej muajsh tani është zhvendosur në Firenze, Itali.

Përveç radios, ku Evi Reçi drejton një program të sajin, këtë herë këngëtarja e njohur është bërë pjesë e spotit publicitar të një prej firmave më të njohura të ndërtimin në vendin tonë.

Ndryshe nga herët e tjera kur kemi parë spote publicitare, ku imazhi nuk fliste, këtë herë Evi është shfaqur me zë e me figurë duke e bërë reklamën mjaft tërheqëse.

Duke ecur nëpër qytet, e duke shoqëruar çdo hap me zërin e saj, kemi përshtypjen se tashmë kërkesat për Evin do të jenë të shumta.

Nuk do të ishte çudi nëse do ta shihnim këngëtaren shqiptare edhe në spote televizive të huaja…

Suksese Evi! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje