Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Rrëzohet dy herë gjatë vizitës në Indi, diçka nuk shkon me Hilary Clinton

(Video) Rrëzohet dy herë gjatë vizitës në Indi, diçka nuk shkon me Hilary Clinton
March 14
13:30 2018

Kohët e fundit Hilary Clinton po rrëmbën faqet e para të mediave për shkak të humbjeve të ekuilibrit që shfaq dhe rrëzimeve të shumta që filmohet nga kamerat e ndryshme.

Këtë herë ajo ka udhëtuar drejtë Indisë ku ndodhet për të promovuar librin e saj “What Happened” në të cilin shpjegon humbjen e saj në zgjedhjet e vitit 2016.

  

Por jo çdo gjë ka shkuar siç duhet sepse vetëm pak muaj pas rrëzimit të saj në Londër, Hilary ka humbur kontrollin teksa po zbriste disa  shkallë prej guri në pallatin Jahaj Maha dhe është rrëzuar jo një por dy herë .  Shoqëruesit e saj më pas e kanë kapur për krahësh duke e shoqëruar deri në fund të shkallëve.

Këto rrëzimë të njëpasnjëshme duket se vijnë si shkak i problemeve të saj shëndetësore, ndoshta edhe për shkak të moshës 70-vjeçare por jo domosdoshmërisht mund të jetë kjo shkruan “The American Mirror ”.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje