Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

(Video) Robert Berisha feston ditëlindjen, dhe urimi më i veçantë vjen nga vajza e tij Renee

(Video) Robert Berisha feston ditëlindjen, dhe urimi më i veçantë vjen nga vajza e tij Renee
January 28
19:43 2019

Robert Berisha është një ndër artistët më të preferuar shqiptar e sidmos nga gjinia femërore. Ai sot festoon 41-vjetorin e lindjes dhe kanë qenë të shumtë kolege këngëtarë e jo vetëm që e kanë uruar për ditëlindje.

Sigurisht që mund të ketë marrë edhe dhurata materiale por ajo që mund të konsiderohet si me e veçanta është një video ku duket vajza e tij dhe e këngëtares Nora IStrefi, Renee teksa i këndon babait këngën “Happy Birthday”.

Vogëlushja e nis mirë por nga fundi duket se emocionet nuk e lënë ta përfundojnë. Roberti gjithashtu i emocionuar nga kjo performancë  e vajzës së tij nuk nguroj ti shpreh të gjithë dashurinë që ka për të.”I love you”- dëgjohet duke thënë këngëtari dhe besoj ky është urimi më i bukur që të mbush me lumturi. /Blitz.al/

 

 

Share