Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Rishfaqet Saimir Tahiri dhe këtë herë jo për politikë!

(Video) Rishfaqet Saimir Tahiri dhe këtë herë jo për politikë!
February 22
20:42 2018

Pas disa ditëve e javëve mungesë në media apo në jetën publike, deputeti e ish-ministri socialist është rishfaqur në rrjetet sociale.

Ditën e sotme djali i Saimir Tahiri ka festuar ditëlindjen në një festë të madhe mes miqsh dhe moshatarësh të vogëlushit.

Në një postim në Instagram, ish-ministri i brendshëm shfaqet në festën e të birit dhe e uron: “Edhe 100 Drin!”.

Ditëlindja e Drinit vjen pas disa momenteve të vështira në jetën e deputetit socialist, ku kujtojmë që ish-ministri i Brendshëm Tahiri është në hetim si i dyshuar në përfshirjen e dosjes “Habilaj” për trafikim të lëndëve narkotike. /Blitz.al/

Edhe ? Drin ?

A post shared by Saimir Tahiri (@saimir.tahirial) on

Komento
Shperndaje