Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Rikthimi i Chris Brown pasi la qelinë e burgut

(Video) Rikthimi i Chris Brown pasi la qelinë e burgut
September 01
10:51 2016

Chris Brown u rikthye në vëmendjen e të gjithëve ditën e djeshme, kur u arrestua për kërcënim me armë dhe armëmbajtje pa leje.

Tashmë, pak orë pasi u lirua nga qelia, Chris ka vendosur të shlyejë “fajin” duke publikuar këngë të reja. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari, i cili ka postuar në Instagram: “Nuk e di! Në gjithë këtë trazirë dua të kthej faqen tjetër e të publikoj muzikë të re”.

Ndoshta kjo është mënyra e Brown për t’u kërkuar falje fansave të tij për shqetësimin e krijuar ditët e fundit.

 

 

❤️

A video posted by 1 YOU ❤️ 2 HATE (@chrisbrownofficial) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje