Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Rezarta Shkurta: Ja kush ma vodhi kurorën e bukurisë

(Video) Rezarta Shkurta: Ja kush ma vodhi kurorën e bukurisë
October 26
19:08 2016

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe ish-miss Suada Sherifi dikur kanë qenë konkurrente në “Miss Albania 2005”, kurse sot janë mikesha shumë të mira.

Vetëm pak më parë, Rezarta ka postuar një video në Instagram me Suadën dhe të voglën e saj.

Rezarta tregon se edhe pse Suada i “vodhi” kurorën e “Miss Albania”-s ato përsëri janë mike me njëra-tjetrën. Me pak fjalë, sipas Rezit edhe nga kompeticionet e bukurisë mund të krijosh shoqëri.

Suada Sherifi, e cila sapo është bërë nënë, ndoshta ka shkuar për t’i bërë vogëlushes një set fotografik te “Hera Company” e me këtë rast ka takuar edhe mikeshën e saj të vjetër./Blitz.al/

 

Nje princesh e vogel sot vizitoj #HeraCompany @suadasherifi Miss Albania 2005 @veragrabocka

A video posted by Rezarta Shkurta? (@rezartashkurta) on

 

Shperndaje