Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Reperi shqiptar tregon një pjesë të jetës së tij: Alkool, femra dhe muzikë të mirë!

September 27
10:14 2016

Reperat shqiptarë zakonisht bëjnë pjesë të teksteve të tyre një përshkrim të jetës dhe kulturës së muzikës hip-hop, ku përmendin femra, para, jetë luksoze dhe të tilla dukuri.

Mirëpo, një nga reperat shqiptarë, Capital T, ka vendosur të postojë  para pak orësh një video në Instagram, ku duket në një dhomë në Londër të Anglisë, i shoqëruar nga tri femra që kërcejnë pranë tij, disa gota alkool dhe tinguj muzike në atmosferë.

“Duke u kënaqur në Londër me Wiskey Cola, ku hip hop-i tingëllon më mirë” – ka shkruar reperi teksa ka postuar videon.

Nuk dihet nëse Capital T ka shkuar për qejf në Londër apo do të realizojë ndonjë projekt të ri muzikor, por ajo çfarë mund të themi me siguri është se ai po ia kalon mjaft mirë… /Blitz.al/

 

Shperndaje