Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Repere seksi si Zanfina Ismaili

(Video) Repere seksi si Zanfina Ismaili
May 17
18:12 2017

Vitet e fundit, Zanfina ka qenë pak më e tërhequr nga muzika. Gati një vit më parë ajo publikoi baladën e ndjerë kushtuar nënës së saj, Monës, me titull “M”.

Por vetëm pak orë më parë, Zanfina Ismaili ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “S’je ai mo”. Duket se këngëtarja dikujt i thotë: “Sje ai mo, dashnin teme s’e vlerëson”. Për kë mund ta ketë vallë? Këtë vetëm ajo mund të na e thotë.

Por nga klipi i fundit shohim se Zanfina është shfaqur shumë seksi dhe joshëse, por gjithashtu për herë të parë e shohim edhe të repojë, stil që mesa duket i përshtatet mjaft mirë.

Duket se ajo u rikthye fuqishëm me këtë këngë vetëm pak para verës./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje